2 Май, 2026

За 50-годишния си юбилей Нинова не иска цветя, а дарения

За 50-годишния си юбилей Нинова не иска цветя, а дарения

Корнелия Нинова

Лидерката на БСП пожела да помогне на отбора по математика, в който се състезаваше синът ѝ

Председателят на БСП навършва 50 години. За рождения си ден обаче тя е отказала пищните букети и скъпите подаръци. На юбилея си лидерката на столетницата се е отдала на благотворителни каузи. Нинова чакала дарения за националните отбори по математика и информатика. тя се надява и политиците от ГЕРБ да се включат в каузата ѝ. Припомняме, че синът ѝ Рафаил беше част от националния отбор по математика, преди да замине да учи и да работи в САЩ.

Сутринта тя почерпи колегите си в парламента, следобед я чака тържество с отбрани другари на “Позитано” 20, а в личен план събира само семейството и най-близки приятели след работния ден.

Сподели:

Коментари (0)

Свлачището между Смолян и Пампорово - какво се случи?

Свлачището между Смолян и Пампорово - какво се случи?

Експертите акцентират върху ролята на водата като основен фактор – при обилни валежи и снеготопене се увеличава налягането в почвените пластове и се ускорява движението на земните маси.

Калина Андролова: Радев сключи договора с Боташ,  а сънливият шеф на неговата ПГ ни обяснява ...

Калина Андролова: Радев сключи договора с Боташ, а сънливият шеф на неговата ПГ ни обяснява ...

"Сега чакаме Радев да върне Деница Златева като шеф на "Булгаргаз", негов кадър, за да довърши започнатото!", пише тя

Ивайло Мирчев: ПП прави голяма политическа грешка

Ивайло Мирчев: ПП прави голяма политическа грешка

„Запознахме се с документа в момента, в който ни казаха, че искат да се разделим. И беше доста особен. Самият документ по-скоро включва намерения, а не структура и конкретен план“, заяви