За ПП и ДБ е по-добре правителството им да падне сега, ще е тежък удар за петата кремълска колона БСП
Иван Сотиров
Ако мине вотът на недоверие, има две възможности - съставяне на евроатлантическа коалиция без БСП, “Възраждане” и ДПС, или предсрочни избори. И в двата случая най-тежък ще е ударът за кремълската пета колона БСП, а първият за кремълското влияние у нас въобще.
За ПП и ДБ е по-добре правителството им да падне сега, вместо това да им се случи през зимата. Жалко звучат лозунгите за борба срещу мафията от тези, които са в коалиция с БСП, защото мафията в България е генетично свързана с БСП и е проекция на руската мафия, която обслужва кремълските ментори на БСП. Нагло е тези, които коленичиха пред Радев, днес да говорят за опасността от негов служебен кабинет, след като тогава скачаха, когато бяха предупреждавани за него със същия ентусиазъм, с който днес бранят спасяването на коалицията, в която БСП дърпа конците.
Още от България
Терзиев: Бургас спечели, но да кажат защо избраха него?
"София отговаряше на поставените критерии и представи сериозна кандидатура за домакинството. Затова за всички софиянци е важно да има прозрачност за начина, по който е взето решението", настоя столичният кмет
На Голяма Богородица Бачковският манастир събра стотици вярващи
"Днешното семейство е подложено на неимоверни изпитания... тези, които са в пътя на вярата, са призвани да бъдат свидетели на благодатта и силата на молитвата на Пречистата Богородица", каза игуменът на Бачковския манастир епископ Сионий
Доматите и червеният пипер по-евтини с над 17%, лукът и салатата поскъпнаха
На фона на общото поевтиняване при редица зеленчуци, няколко продукта отчетливо поскъпват. Най-голям седмичен ръст е отчетен при лука кромид.