Васко Кръпката
Уважаеми и неуважаеми началници и кандидат началници на държавата и на моята любима София. Нека си кажа думата, пък ако щете ме изяжте с парцалите. Хич не ми пука!
Срам ме е, че човек като Борисов управлява и то толкова дълго, … още малко и току виж достигнал идола си бай Тошо по дълголетие във властта. От сърце се надявам да се оттегли. Вероятно е обграден от хора, които го боготворят… да не ги слуша, време е за отдръпване и да се прочете някоя и друга книга… Партия ГЕРБ, създадена около Борисов по телефона, с цел да вземете властта от БСП и успяхте. Наред с греховете, пълни сте с ченгета, Турски поток, Лукоил и пр… поне не фалирахте държавата, както БСП винаги щом са в управлението. Уважавам всичко направено от вас и кметовете из Татковината, но не мога да простя многото ненаправено най-вече в правораздаването… управлявахте без моя глас и вероятно за мнозина сте успешни. Много хора гласуват за вас. Факт!
ДСБ, малката злобна партия, с която Костов излезе от СДС, следвайки идеята за безченгесарска хигиена и никакви безпринципни коалиции… моля, я пак ??? Да, вие Господа, които сте наследници на част от хората, които подготвиха пътя ни към ЕС и НАТО, вместо да се борите за властта с надграждане и основен приоритет европейският ни път, далеч от Кремъл последвахте юмрука на Радев и “изчегъртването” на чалга-диванния политикан и разните му там “мутри вън”-червенотиквеничковчета… Голям резил! Сега тотално и окончателно нанесохте удар на избирателите си с кандидатурата за кмет на София, отрок на най-репресивната машина ДС. Забравихте ли КОЙ спря цялата ни еуфория от 90-те, с която можехме да сме много по-успешни в прехода!
Забравихте ли кой гласува за вас???
Сбогом от мен!!!
Васко Кръпката
Още от България
Облачна събота, със мъгли в равнините и слънце в планините
В София минималната температура ще е около 6°, а максималната - около 13°.
Протест в Княжево: Блокирано е движението по столичния булевард "Цар Борис III"
Исканията са за работещо осветление и постоянен контрол на скоростта по булевард "Цар Борис Трети" в квартала, за осветени пешеходни пътеки, и за разширяване на западната дъга на Околовръстен път между кварталите "Бъкстон" и "Люлин"
Ивайло Мирчев: Пеевски започва бавно да взима мрежите от фирми на ГЕРБ в страната
Еврозоната за нас е приоритет, както и геополитическата ориентация на страната. Затова България трябва да ходи на всички срещи в Европа, където се решава бъдещето, заяви депутатът от ПП-ДБ.