Установено е, че се жертвата е била атакувана с нож от 63-годишен мъж
Има заподозрян, с когото работи в момента полицията във връзка с извършеното убийство на таксиметров шофьор в Разград. Това съобщиха от ОДМВР - Разград.
Припомняме, снощи към 21.40 часа на тел.112 е получен сигнал за транспортно произшествие по пътя от Разград към село Дянково, след жп прелеза. Първоначално на място пристига автопатрулен екип, който установява таксиметров автомобил "Дачия Логан" с разградска регистрация, излязъл извън пътното платно. В гората, на около 8 метра от автомобила, е открит труп на мъж. Предприети са следствени действия и оглед на местопроизшествието от оперативна група служители на "Криминална полиция" и съдебен лекар.
Установено е, че се касае за убийство. Тялото с две прободно-порезни рани от нож в областта на врата се оказва на водача на таксито. Впоследствие е установена самоличността му - 63-годишен мъж от Разград, който по данни на собственика на колата, е управлявал автомобила като таксиметров.
Още от Улицата
WSJ: Фалшиви въздушни възглавници убиват шофьори в САЩ, правителството е безсилно да спре това
„Не можех да дишам, чувствах се сякаш нещо ми е заседнало в гърлото“, спомня си Канг по време на интервю. Той загуби половината от долната си челюст, повечето от долните си зъби и някои горни зъби.
11 загинаха от изпепеляващ пожар в Испания, сред жертвите може да има британци
Испанските власти съобщиха, че голяма част от жертвите вероятно са чуждестранни туристи и предупредиха, че броят на загиналите може да нарасне
САЩ и Китай изпитаха ударите на едни от най-тежките пясъчни бури от десетилетия
Основните източници на прах са големите пустини, като Сахара в Африка, Гоби в Азия и Арабската пустиня в Близкия изток. Макар явлението да е естествен процес, все по-голяма роля за него играят лошото управление на водните и земните ресурси, сушата и деградацията на околната среда.