Божил Иванов не е бил заплашван
Запалиха колата на шефа на пловдивския затвор Божил Иванов.
Инцидентът е станал снощи. Джипът е бил полят със запалителна течност в предната част.
Пожарникарите са пристигнали бърза и са успели да овладеят пламъцуте, но предната част на джипа е унищожена.
Божил Иванов не е бил заплашван. Смята се обаче, че деянието е свързано с работата на Иванов.
Самоличността на извършителите не е установена. Според очевидци става дума за двама души.
Припомняме, че преди известно време автомобилът на шефа на охраната на затвора също беше полят със запалителна течност.
Още от България
"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация
Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.
Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана
"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"
Демерджиев за екстрадицията на Стоян Мавродиев: Създадохме условия да бъде поет и доведен пред правоохранителните органи
"Действително е разрешена екстрадицията при това по облекчена процедура"