24 Юни, 2026

Започна срещата между протестиращите сестри и премиера

Започна срещата между протестиращите сестри и премиера

Малко след 19 ч. представители на протестиращите медицински специалисти влязоха в Министерския съвет за среща с премиера Бойко Борисов. Първоначално срещата трябваше да е утре (17 декември) в 10 часа. Двете основни искания на медицинските специалисти са за реформи в здравеопазването и за по-достойни възнаграждения.

Малко по-рано директорът на правителствената информационна служба служба Севдалина Арнаудова публикува снимки във Фейсбук, на които се виждат премиерът Борисов, вицепремиерът Томислав Дончев, здравният министър Кирил Ананиев и социалният министър Деница Сачева, в очакване на срещата, която беше обявена за 18:30 ч.
Сподели:
Кейт Бланшет и Ева Майдел стартираха Регистър на човешкото съгласие в ЕП

Кейт Бланшет и Ева Майдел стартираха Регистър на човешкото съгласие в ЕП

"Това е първият регистър за човешко съгласие какво може изкуственият интелект да използва от нашата идентичност и какво не", разказа българският евродепутат от Европейската народна партия

2 деца от футболната школа на Славия загинаха при ПТП-то на АМ "Тракия"

2 деца от футболната школа на Славия загинаха при ПТП-то на АМ "Тракия"

"Треньорът Иван Терзийски е в тежко състояние. Отивали са за участие на турнир в Албена", трагичната новина съобщиха от школата на Славия

Президентът: С помощта на България, екзархията ни в Истанбул трябва да укрепва националното самосъзнание

Президентът: С помощта на България, екзархията ни в Истанбул трябва да укрепва националното самосъзнание

Премиерът Румен Радев обяви финансова подкрепа в размер на 100 000 евро за българската общност в Истанбул и 20 000 евро за нашите църкви в Одрин

Коментари (0)