Бившата първа дама на САЩ не присъстваше и на митинга в семейното имение Мар-а-Лаго
"Мелания Тръмп вероятно е напуснала мъжа си Доналд Тръмп", това написа "Нешънъл Инкуайър", цитиран от novini.bg.
"Бившата първа дама на САЩ не се появи на две знакови за нейния съпруг събития. Тя не беше в Ню Йорк, когато съдът в Манхатън повдигна 34-те обвинения срещу ексдържавния глава", добави жълтото издание.
"Мелания Тръмп не присъстваше и на митинга в семейното имение Мар-а-Лаго, в щата Флорида, когато Доналд Тръмп се върна от най-големия американски град и произнесе реч", допълни медията от САЩ.
"Четиридесет и петият стопанин на Белия дом в изказването си не спомена нито веднъж името на съпругата си", добави медията.
"Ето защо вероятно Мелания Тръмп е напуснала Доналд Тръмп", написа още таблоидът.
Фактор
"Бившата първа дама на САЩ не се появи на две знакови за нейния съпруг събития. Тя не беше в Ню Йорк, когато съдът в Манхатън повдигна 34-те обвинения срещу ексдържавния глава", добави жълтото издание.
"Мелания Тръмп не присъстваше и на митинга в семейното имение Мар-а-Лаго, в щата Флорида, когато Доналд Тръмп се върна от най-големия американски град и произнесе реч", допълни медията от САЩ.
"Четиридесет и петият стопанин на Белия дом в изказването си не спомена нито веднъж името на съпругата си", добави медията.
"Ето защо вероятно Мелания Тръмп е напуснала Доналд Тръмп", написа още таблоидът.
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук