26 Април, 2026

Заснеха гей порно в православна църква в руския Нижни Новгород

Заснеха гей порно в православна църква в руския Нижни Новгород

Снимка: Dnes

Активистът Владислав Поздняков е публикувал снимки от видеото на своя канал, като твърди, че участниците вероятно са семинаристи. Пълният запис е предаден на Федералната служба за сигурност.

В православна църква в южния руски Нижни Новгород е заснето гей порно, в което вероятно са участвали семинаристи

Новината съобщи Телеграм каналът ASTRA, който се позова на „Църковни ведомости“, известен с разкрития за църковни скандали.

Активистът Владислав Поздняков е публикувал снимки от видеото на своя канал, като твърди, че участниците вероятно са семинаристи, предаде Dnes. Пълният запис е предаден на Федералната служба за сигурност.

ASTRA е открила видеото на гей порно сайт, където е качено преди година.

Според информацията, кадрите са заснети в православна църква в Нижни Новгород.

Интериорът силно наподобява този на Храма на Светите апостол Тимотей и мъченица Татяна, в част от който се помещава и православната гимназия „Св. св. Кирил и Методий“.

В момента правоохранителните органи се опитват да установят самоличността на участниците. Настоятелят на храма, Алексей Глотов, потвърди, че видеото е заснето отдавна и достъпът до мястото, където е заснето, вече е ограничен. Той добави, че там са монтирани камери.

 

Сподели:

Коментари (0)

Двама младоженци пристигнали на сватба за една и съща булка

Двама младоженци пристигнали на сватба за една и съща булка

В деня преди церемонията семейството на младоженеца преживяло скръбно събитие и роднините на Кумар съобщили, че ще ги информират по-късно дали сватбата ще се състои. След като не получили отговор, семейството на булката бързо намерило нов кандидат.

Кой похити разума на Доган и АПС, та чакат той да се завърне

Кой похити разума на Доган и АПС, та чакат той да се завърне

А дали години наред хората не са следвали един измислен от службите философ, когато натрапваха като велик мислител

Патриарх Кирил смая свещеници и миряни - обърка празниците по време на Страстната седмица

Патриарх Кирил смая свещеници и миряни - обърка празниците по време на Страстната седмица

Главата на Руската православна църква говори за Коледа и Богоявление по време на служба в Московския храм "Христос Спасител" на 9 април, когато християните са в очакване на Възкресение