3 Май, 2026

Застреляха мъж от ливански произход в Берлин

Застреляха мъж от ливански произход в Берлин

Срещу 36-годишния мъж е стреляно няколко пъти, нападателите са избягали от мястото на стрелбата с кола

Мъж от ливански произход почина, след като бе прострелян в Берлин, съобщи германската полиция, цитирана от Асошиейтед прес. Засега не се съобщава кой е отговорен за стрелбата.

Полицията в германската столица каза, че срещу 36-годишния мъж е стреляно няколко пъти в района Нойкьолн вчера в късния следобед и няколко души са избягали от мястото на стрелбата с кола. Той е бил откаран в болница, където е починал по-късно вчера.

Местните медии съобщават, че жертвата е била свързана с престъпна банда и около 150 човека са се събрали пред болницата вчера вечерта. Полицията, която призова в Туитър хората да не отиват в болницата, отрече съобщенията за щети по сградата.

Агенция ДПА предаде, че днес от полицията отказаха да потвърдят самоличността на мъжа. Оттам казаха, че той е роден в Ливан, но засега не е ясно какво е неговото гражданството, пише БТА.
Сподели:

Коментари (0)

ISW: През април Русия е загубила повече територия, отколкото е превзела

ISW: През април Русия е загубила повече територия, отколкото е превзела

Анализаторите предупреждават, че през май и юни руските сили могат отново да ускорят настъплението с настъпването на по-сухо и горещо време.

Дипломат:  Путин е в катастрофична ситуация преди 9 май. Козовете на Зеленски се оказаха силни

Дипломат: Путин е в катастрофична ситуация преди 9 май. Козовете на Зеленски се оказаха силни

„Ние сме деликатни хора. Не можем да кажем: „Скъпи другарю Тръмп, върви по дяволите“. Ще му кажем, че много ценим миротворческите му усилия. Продължаваме да чакаме неговите мирни пратеници в Киев“, каза Огризко

Съратници на Тръмп шокирани: Развързва ръцете на Кремъл, да изпрати войските по-близо до Русия

Съратници на Тръмп шокирани: Развързва ръцете на Кремъл, да изпрати войските по-близо до Русия

„Силно сме обезпокоени от решението да бъде изтеглена американска бригада от Германия“, заявиха сенатор Роджър Уикър и конгресменът Майк Роджърс.