По повод световния ден на доброволния кръводарител – 14 юни, Национален център по трансфузионна хематология и Български Червен кръст връчиха благодарствени грамоти на организации и личности със специален принос за насърчаване и провеждане на редовни кръводарителски кампании в България.
„ЗД Евроинс” АД получи благодарствена грамота за дългогодишното си партньорство с Национален център по трансфузионна хематология и регулярните кампании за безвъзмездно даряване на кръв от служителите на дружеството.” Приемам тази грамота с благодарност и удовлетворение от името на всички служители на „ЗД Евроинс” АД. Повече от 15г, ние заедно с колегите от цялата група Еврохолд, всяка година организираме кръводарителски кампании под надслов „Благодаря”. Правим го в името на живота! Правим го, за да помагаме на хора в нужда.”- сподели Десислава Еленкова, мениджър „Маркетинг и комуникации” на дружеството.

Още от Улицата
Дошло е време за гражданска партия - кой, ако не площадът, може да я роди?
Следващият протест може да бъде учредително събрание на открито
Шофьор с 500 грама фентанил залови полицията в Пловдив
В контекста на черния пазар това количество представлява изключително сериозен обем поради високата токсичност и силата на действие на този вид опиати.
Порязаха с 5 милиона евро парите за вероизповеданията
Стъпките в тази посока се предприемат заради огромния дефицит, който управляващите се опитват да намалят с мерки, които нямат нищо общо с реформи