Няма да съм кандидат на ГЕРБ-СДС за кмет на София. Това заяви председателят на Народното събрание Росен Желязков, предаде специалният пратеник на БГНЕС от Тбилиси Димитър Русков.
„Не знам откъде ви е хрумнало или на някои от моите колеги народни представители, които си правят сказки от трибуната им хрумват такива новини. Не, не съм аз кандидатът за кмет на София", заяви Желязков. /БГНЕС
![Желязков: Няма да съм кандидат за кмет на София, не знам кой измисля тези сказки](/static/downloads/uploads/BGNES-2020/R/rosen-jeliazkov1.png)
Росен Желязков, снимка: БГНЕС
Още от България
Петкова: До края на месеца България ще поиска конвергентни доклади от ЕК за еврозоната
Предварителните оценки ни дават увереност, че ще изпълним всички критерии за номинална конвергенция.
БНБ за акцията на "Възраждане": Банката е независима институция, мястото на политическите спорове е в НС
"Българският закон и европейското право не допускат подобни прояви в сградата на Централната банка."
Летище София вече носи името "Васил Левски"
Президентът Радев издаде указ за това, с днешна дата