4 Май, 2026

28 ранени при тежка катастрофа край Истанбул

28 ранени при тежка катастрофа край Истанбул

Заради инцидента е бил затворен за движение пътят в посока Одрин

28 души бяха ранени днес при катастрофа в община Силиври, окръг Истанбул, предаде турската телевизия НТВ.

Инцидентът е станал, след като шофьорът на микробус е загубил контрол над превозното средство, след което е ударил пет автомобила и микробусът се е преобърнал.

По първоначална информация 28 души са пострадали, състоянието на един от ранените е тежко.

На мястото на инцидента са пристигнали много линейки, полицаи и пожарникари. Ранените хора са приети в различни болници, предаде БТА.

Заради инцидента е бил затворен за движение пътят D-100 в посока Одрин.
Сподели:

Коментари (0)

Тръмп: Новият мирен план на Иран е неприемлив

Тръмп: Новият мирен план на Иран е неприемлив

Това изявление той направи в коментар пред журналиста от израелското издание Kan News Натан Гутман

Мерц: САЩ са централни за НАТО въпреки различията в мненията

Мерц: САЩ са централни за НАТО въпреки различията в мненията

Канцлерът отговори с "няма връзка" на въпроса дали плановете на САЩ да намалят военното си присъствие в Германия имат нещо общо със спора между двамата лидери относно стратегията на Белия дом в Иран

Al Jazeera: Иран е предложил на САЩ триетапен план за прекратяване на войната

Al Jazeera: Иран е предложил на САЩ триетапен план за прекратяване на войната

Той включва задължение за ненападение, включително от страна на Израел, за да се гарантира, че конфликтът няма да бъде подновен.