17 Август, 2026

Анализатор: Социалистите ги чака катастрофална загуба на местния вот без Нинова

Анализатор: Социалистите ги чака катастрофална загуба на местния вот без Нинова
Росен Карадимов

ГЕРБ и БСП, без да променят политическата система, ще променят лицето ѝ, заяви Росен Карадимов

,,Премиерът Бойко Борисов направи сериозни заявки за реформи в ГЕРБ. Корнелия Нинова също направи сериозна реформа в БСП и ако тя продължи успешно с нея, в един момент може да забележим, че двете основни политически партии придобиват нов облик, ново лице и тази система започва да функционира по нов начин'', коментира в "Панорама" на БНТ политическият анализатор доц. Росен Карадимов.

,,Конгресът на БСП в неделя ще препотвърди лидерството на Корнелия Нинова и аз се надявам това да се случи, защото тя е политическият лидер. Освен това тя разполага с огромна подкрепа в рамките на партията. Друга причина е, че предстоят най-важните местни избори за БСП за последните десет години. А и хората, които ще присъстват на този Конгрес, ще бъдат гръбнака на партията по организацията на местните структури по време на изборите'', обясни Карадимов.

,,В случай че се стигне до избор на временно изпълняващ длъжността председател на БСП, тогава социалистите ги чака катастрофална загуба на местния вот'', заяви в заключение политическият анализатор.
Сподели:
Докато рицарите на българщината не влязат в историята, престъпни идеологии ще тровят децата ни

Докато рицарите на българщината не влязат в историята, престъпни идеологии ще тровят децата ни

И точно защото ги няма в историята заради робите на Москва, младите хора стават удобна почва на отровните стрели на вражеската пропаганда

Анкета: Успешни ли бяха първите 100 дни на кабинета "Радев"?

Анкета: Успешни ли бяха първите 100 дни на кабинета "Радев"?

Изтекоха 100-те дни от управлението на кабинета на Румен Радев. Каква е оценката на гражданите за управлението му досега

Шишков: Предстои спиране на тока и водата в Баба Алино, издават се заповеди за събаряне

Шишков: Предстои спиране на тока и водата в Баба Алино, издават се заповеди за събаряне

"230 са актовете за сгради, които нямат подробен устройствен план"

Коментари (0)