Армения и Азербайджан се договориха за хуманитарно примирие в зоната на конфликта в Нагорни Карабах от 00:00 часа на 18 октомври, съобщава ТАСС по информация на арменското външно министерство.
Фактор
Още от Свят
Асен Василев: Не виждам проблем със санкциите срещу патриарх Кирил, той е г-н Гундяев - агент на КГБ
Той призова министъра на външните работи - Велислава Петрова - да даде ясно обяснение защо се поставят под съмнение европейските санкции срещу Русия.
Иранският външен министър обсъди с Лавров споразумението със САЩ - Москва се самопредложи да "помага"
Според Лавров, Русия е готова да помогне за решаване на кризата със "своя уникален опит и експертни познания"
Тръмп закъсня с час за заседанието на лидерите от Г-7: Аз съм шефът тук
Фразата предизвикала смях в залата. След това американският президент се отправил към мястото си, като се ръкувал с президента на Франция Еманюел Макрон