6 Април, 2026

Бареков като лъжливото овчарче: Няма да ставам даскал, подкрепете ме на 26 май за евродепутат (ВИДЕО)

Бареков като лъжливото овчарче: Няма да ставам даскал, подкрепете ме на 26 май за евродепутат (ВИДЕО)

Николай Бареков

Само аз гарантирам, че в Европа мога да работя и за доходите на българина, твърди настоящият евродепутат

Евродепутатът Николай Бареков, който преди няколко месеца публично обяви, че няма да участва в изборите за Европарламент на 26 май, а предпочита да упражнява учителската професия, очевидно е обърнал палачинката и твърдо е решил да не се разделя с Брюксел. Бившият ТВ водещ официално обяви във Фейсбук, че е променил мнението си и твърдо се включи в битката за новия Европейски парламент.

"На война като на война! Защо трябва да подкрепите мен и Презареди България на 26 май! Защо българите знаят, че работя самичък и единствен от политиците за народа и ми пука за него! Само аз гарантирам, че в Европа мога да работя и за доходите на българина. Доказано от приемането на Пакета Мобилност и войната ми с олигарсите и властта! Накажете мишките и мошениците като ме подкрепите", призова в социалните мрежи Николай Бареков.

Сподели:

Коментари (0)

Министър Запрянов: Военни ангажименти към Украйна не сме поемали

Министър Запрянов: Военни ангажименти към Украйна не сме поемали

Министърът каза още, че идеята за самостоятелна отбрана на България извън колективната е непосилно бреме за нашата икономика и финансово за нашата държава

Проф. Лизбет Любенова: Следващата битка ще е за Балтийско море

Проф. Лизбет Любенова: Следващата битка ще е за Балтийско море

Още цар Александър I e заявил на Великобритания, че иска Балканите само за Русия, изтъква историкът

Николай Нанков поздрави за Цветница жителите на Ловеч

Николай Нанков поздрави за Цветница жителите на Ловеч

Градът беше излязъл в този слънчев ден, а хубавото настроение изпълваше централната му част