Български национал игра срещу Меси в щатите

снимка: БГНЕС

Националът ни Филип Кръстев игра с Лионел Меси, а тимът на аржентинеца - "Интер Маями" победи като гост отбора на бившия играч на "Левски" - "Лос Анджелис ФК" с 3:1 в мач от "Мейджър Лийг Сокър". Аржентинецът Факундо Фариас - в 14-ата, Жорди Алба - в 51-ата и Леонардо Кампаня в 83-ата минута вкараха головете за Маями. Меси отново бе главно действащо лице за тима си, като помогна за втория и третия гол. За Лос Анджелис точен в 90-ата минута бе Райън Холингсхед.

Кръстев бе резерва за Лос Анджелис и се появи на терена в 81-ата минута на мястото на Илие Санчес. За Интер Маями това е седми успех за сезона, като отборът е на 14-о място в Източната конференция. Лос Анджелис регистрира осма загуба, като е на трета позиция в Западната конференция.