21 Декември, 2025

Боно мина с група украински военни по червения килим в Кан

Боно мина с група украински военни по червения килим в Кан

Снимка: Укринформ

Идеята за това бе на известния американски актьор и режисьор Шон Пен

Фронтменът на U2 Боно се появи заедно с украинските военни на червения килим на филмовия фестивал в Кан

Инициатива бе на известния американски актьор и режисьор Шон Пен

Основателят на проекта Cultural Landing, музикантът и войник Николай Серга, който участва в това събитие, разказа какво се случи пред Укринформ.

„Идеята беше на Шон Пен. Той се обади, каза, че има приятел на име Боно и предложи да мине по червения килим с Боно. Разбира се, аз се съгласих. Целият екип отиде в Кан. В първия ден пристигнахме, срещнахме се, говорихме, пяхме, свирихме и той изпя песен с нас. Всичко беше синхронизирано и на следващия ден минахме по червения килим с него“, каза Сиерга.

Превод: Faktor.bg

 

Сподели:

Коментари (0)

Северна Корея: Ядрени оръжия в Япония биха довели до световна „ядрена катастрофа"

Северна Корея: Ядрени оръжия в Япония биха довели до световна „ядрена катастрофа"

В изявлението от Пхенян не се засяга собствената ядрена програма на Северна Корея, която извърши първия си ядрен опит още през 2006 г. в нарушение на резолюции на ООН. Смята се, че страната разполага с десетки ядрени бойни глави.

Путин е готов на диалог с Макрон за войната

Путин е готов на диалог с Макрон за войната

По-рано тази седмица Макрон заяви, че Европа трябва отново да потърси диалог с руския президент с цел прекраятване на конфликта в Украйна

САЩ с предложение за нов формат на преговорите между Украйна и Русия

САЩ с предложение за нов формат на преговорите между Украйна и Русия

Зеленски каза, че Украйна ще подкрепи такъв формат ако той позволи размяна на военнопленници или открие пътя за разговори на лидерско равнище. На този фон в Маями пристигна руска делегация.