27 Декември, 2025

Борисов: Има много сериозен сигнал за най-висока степен на заплаха срещу мен

Борисов: Има много сериозен сигнал за най-висока степен на заплаха срещу мен

Бойко Борисов

По думите му заплахата идва заради помощта за Украйна

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов преди седмица е бил информиран от охранителите си, че има много сериозен сигнал от една от най-влиятелните служби в света за най-високата степен на заплаха срещу него.

Темата той коментира в кулоарите на парламента във връзка с информацията, че снайперисти се намират по оградата на двора му. Борисов заяви, че не е говорил с ДАНС, МВР и НСО, но се надява те да са взели мерки.

Той бил притеснен от информация, излязла в две медии, че заплахата идвала от председателя на ДПС Делян Пеевски.

„Всичко бях чувал за Пеевски, но това вече ми дойде в повече и ме притесни”, обясни още той.

По думите му заплахата идва заради помощта за Украйна.

„Една от най-могъщите служби дава сигнал”, подчерта Борисов.

Той отново заяви, че ГЕРБ ще предложи правителство на малцинството. „То ще бъде изцяло на ГЕРБ, това искат нашите избиратели. Всякакви други алтернативи се приемат лошо от симпатизантите ни”, поясни лидерът на формацията.

„Не желая никоя от другите партии да ни подкрепя. Ако не е партия или група – знам какво ще кажете, че някой е напазарувал. Стотинка няма да се даде за подобно нещо”, добави той.

Сподели:

Коментари (0)

Асен Василев в Кърджали: Без 121 депутати, готови на решителни реформи, корупцията ще продължи да изяжда бъдещето ни

Асен Василев в Кърджали: Без 121 депутати, готови на решителни реформи, корупцията ще продължи да изяжда бъдещето ни

„Ние за пръв път от 30 години виждаме градът да има цъфтеж, а вие идвате…“, се провикна Мюмюн Мустафа, общински съветник от ДПС-НН. Прекъсна го порой от недоволни викове от страна на останалите присъстващи.

Подписка: Да се чества „14 века България в Европа“ е бутафорно и нелепо

Подписка: Да се чества „14 века България в Европа“ е бутафорно и нелепо

В текста изрично се прави исторически паралел с начина, по който властта преди 1989 г. е използвала юбилейни чествания:

Съпредседателите на „Да, България“  отдадоха почит на жертвите на “Възродителния процес”

Съпредседателите на „Да, България“ отдадоха почит на жертвите на “Възродителния процес”

Според Ивайло Мирчев, смъртта на малката Тюркян, най-невръстната жертва на тоталитарния режим, се е превърнала в символ — трагичен, болезнен и вечен