16 Януари, 2026

Слънчево, след обяд с купеста облачност

Слънчево, след обяд с купеста облачност

На 3 септември ще е предимно слънчево, около и след обяд с купеста облачност, според прогнозата за времето на НИМХ. Ще духа слаб, в Югоизточна България - умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 28° и 33°, в София - около 29°. Вечерта от запад ще започне увеличение на облачността и през нощта срещу понеделник на много места от запад на изток ще превали.

В планините ще преобладава слънчево време. В следобедните часове облачността ще се увеличава, но до вечерта ще се задържи почти без валежи. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 23°, на 2000 метра - около 16°.

Над Черноморието ще преобладава слънчево време. По-значителни временни увеличения на облачността ще има над южните райони и на отделни места там ще превали. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 28° и 31°. Температурата на морската вода е около 26°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

Сподели:

Коментари (0)

 Божанов: ГЕРБ, ДПС, ИТН и БСП не знаят какво гласуват, не са виждали сканиращи машини

Божанов: ГЕРБ, ДПС, ИТН и БСП не знаят какво гласуват, не са виждали сканиращи машини

Скоростното закриване на Комисията за противодействие на корупцията (КПК) е опит за замитане на следи

Караджов: Не наблюдаваме Апокалипсис, който "Възраждане" видя след 1 януари

Караджов: Не наблюдаваме Апокалипсис, който "Възраждане" видя след 1 януари

Вицепремиерът и министър на транспорта и съобщенията в оставка отговори и по повод твърдението на "Възраждане", че се събирали такси от банките

Държавата с нов реверанс към Данийл: Иска БПЦ да няма данъци върху имотите

Държавата с нов реверанс към Данийл: Иска БПЦ да няма данъци върху имотите

За да бъдат подпомогнати финансово се предвижда всички вероизповедания да получат данъчни облекчения