23 Юни, 2026

Записки на дилетанта - Слоганът „София говори, Васил слуша“ директно препраща към ДС

Записки на дилетанта - 	Слоганът „София говори, Васил слуша“ директно препраща към ДС

Няма ясна посока, няма лидерство, всичко е според релефа

 Георги Даскалов

Не е категорично. Но ми се струва, че ПП направи лош избор с кандидатурата на Васил Терзиев за кмет и на Борис Бонев като водач на листата в София.
Тръгна се 

по стандартната кройка

 Кандидатът за кмет не е достатъчно популярен, следователно трябва да го промотираме по-рано. 
Със скръстени ръце, което е отделна тема.
Може и да греша, но и двете водещи кандидатури от чисто партийна гледна точка няма да добавят гласове към постигнатото от ПП/ДБ досега.
По-скоро 

ще отнемат

Ще се види, измеримо е.
Изборът на кандидати е стратегически.
Но времето за обявяване, таймингът, на езика на тези хора, е тактическо решение.
Там също ми се види сбъркано.
Не е съвсем честно, но обсъждането на родовата (и ДС) принадлежност на кандидата можеше да бъде сведено до един месец, времето на кампанията. 
Кой чул, кой разбрал – електоралната сила на ПП (и присъдружната ѝ ДБ) щеше да бъде прелята към кандидата без много щети.
Но така са решили. Навярно не са имали избор.

Пари са давани

Пени се, не пени.
Отделно – слоганът „София говори, Васил слуша“ директно препраща към ДС.
Но това са дилетантски записки.
По-важно ми се види друго.
Няма ясна посока. Няма лидерство.
Всичко е според релефа.


Сподели:
Олег Невзоров: Нямам намерение да бягам от България, не съм виновен

Олег Невзоров: Нямам намерение да бягам от България, не съм виновен

Според него "Баба Алино" е законно изградено селище, отрича да е бил разпъван политически чадър над компанията му

Министърът на иновациите си взе съветник, който не заспива и не лобира

Министърът на иновациите си взе съветник, който не заспива и не лобира

На сцената на международната конференция “Webit 2026” Василев се обърна директно към хуманоидния робот Робърт с въпроса „Ще станеш ли мой съветник?“, а той му отвърна: „Благодаря за поканата".

Външният министър: Премахването на визите за българи ще гарантира баланса ни със САЩ

Външният министър: Премахването на визите за българи ще гарантира баланса ни със САЩ

Велислава Петрова прие днес в МВнР делегация на високо ниво от Департамента по вътрешна сигурност на САЩ

Коментари (0)