Извършени са десетки атаки
Един човек е загинал, седем са били ранени при руски обстрел в Херсонска област в Украйна през последното денонощие, съобщи областният управител Ярослав Янушевич, цитиран от БНР. По думите му са били извършени близо 40 атаки въпреки обявеното спиране на огъня за отбелязването на Коледа по стар стил.
Руските сили са нанесли удари и в райони на Харковска област, където са нанесени щети на жилищни сгради и стопански постройки.
От руската администрация в Севастопол съобщиха, че тази нощ противовъздушната отбрана е свалила дрон над града, който е основна база на руския Черноморски флот.
Още от Свят
САЩ и Иран се споразумяха Техеран да намали нивото на обогатяване на уран, обяви посредникът Пакистан
Ядрените запаси на Иран „остават под земята“
Израел ликвидира двама активисти на „Хамас“ и „Ислямски джихад“ - ръководели са финанасова мрежа
Получавали са инструкции от „Хамас“, прехвърлили са на терористичната организация около 169 милиона долара
Иран постави условие, за да започне нова фаза в преговорите със САЩ