От здравното заведение съобщиха, че загиналата не е тяхна служителка
Жена на видима възраст около 60 години е загинала на място, след като е скочила от висок етаж на УМБАЛ "Пловдив", известна в миналото като Окръжна болница, съобщи "24 часа". За трагичния инцидент потвърдиха от полицията в града.
Сигналът за него е бил получен малко след 10 часа. Според първоначалната информацията жената е полетяла от 13-ия етаж на сградата на болницата и е починала на място. Установена е нейната самоличност. Изясняват се причините за инцидента. От здравното заведение съобщиха, че загиналата не е тяхна служителка, но не могат да дават повече информация, тъй като се води разследване.
Разглеждат се версиите за самоубийство и инцидент.
Фактор
Сигналът за него е бил получен малко след 10 часа. Според първоначалната информацията жената е полетяла от 13-ия етаж на сградата на болницата и е починала на място. Установена е нейната самоличност. Изясняват се причините за инцидента. От здравното заведение съобщиха, че загиналата не е тяхна служителка, но не могат да дават повече информация, тъй като се води разследване.
Разглеждат се версиите за самоубийство и инцидент.
Още от Улицата
Арести във варненското кметство "Поморски", издавало разрешително за строеж в "Баба Алино"
Задържани са 7 души заради съмнения, че са издавали фалшиви удостоверения за търпимост
Добра новина: Няколко големи банки у нас удължават срока за безплатен обмен на лев с евро
Те заявиха, че няма да спазят закона, според който след 30 юни 2026 г. обмяната на българските левове с европейската валута ще става само при определени от банките такси.
Гръцки националисти оскверниха паметта за Гоце Делчев в с.Баница
Членове на организацията „Свещен батальон“ са премахнали мраморна плоча на македонския войвода, която според гръцките власти е била незаконно поставена