21 Юни, 2026

Борисов отиде на среща с бизнеса

Борисов отиде на среща с бизнеса

Председстелят на ГЕРБ Бойко Борисов пристигна в сградата на АИКБ (Асоциация на индустриалния капитал в България) за срещата с работодателските организации. Темата на разговора е социално-икономическото развитие на страната във връзка с предсрочните парламентарни избори.

Борисов е придружен от Томислав Дончев, Делян Добрев и Владислав Горанов.

От страна на АОБР (Асоциация на организациите на българските работодатели) в срещата участват – от АИКБ – Васил Велев, председател на УС и Никола Зикатанов и Кънчо Стойчев – заместник-председатели; от БСК (Българската стопанска камара) – Сашо Дончев, председател на УС, Божидар Данев – изпълнителен председател и Димитър Бранков – заместник-председател; от БТПП (Българска търговско-промишлена палата) – Цветан Симеонов, председател на УС и Васил Тодоров – главен секретар; от КРИБ (Конфедерация на работодателите и индустриалците в България) – Николай Вълканов и Боряна Манолова – членове на УС и Румяна Георгиева – парламентарен секретар.

Сподели:
Горанов: Необходими са разговори за общ кандидат-президент между всички, които се определят като център-дясно

Горанов: Необходими са разговори за общ кандидат-президент между всички, които се определят като център-дясно

По думите му, ако има единна и ясна кандидатура център-дясно, тя има шансове да спечели изборите, ако няма такава – няма шансове

Емилиян Гебрев: Сътрудничеството с Украйна в производството на дронове е важно за България

Емилиян Гебрев: Сътрудничеството с Украйна в производството на дронове е важно за България

Украинската армия е най-силната в момента - "армия, която непрекъснато е в окопите и на фронта, с натрупан огромен опит и с непрекъснато снабдяване с боеприпаси"

Йотова клекна за втори път пред руския патриарх Кирил, но вече като президент

Йотова клекна за втори път пред руския патриарх Кирил, но вече като президент

Илияна Йотова  демонстрира, че мръсната руска война, православието и християнството разглежда единствено от русофилска и путинофилска гледна точката, а не като българофил, както повелява конституцията и поста, който заема

Коментари (0)