5 Декември, 2025

Дървари се клаха в Трън

Дървари се клаха в Трън

Криминално проявен мъж на 33 години бе задържан от служители на РУ – Трън за нанасяне на лека телесна повреда. Снощи,около 23,15 ч. в РУ – Трън бил подаден сигнал за намушкан мъж в  село Лева река.   

Пристигайки на местопроизшествието, служителите на реда заварили 35 – годишния И. Ж. с прободна рана в областта на гърба. Потърпевшият незабавно бил транспортиран в ЦСМП Перник без опасност за живота.   Криминалистите от РУ -Трън предприели незабавни оперативно – издирвателни мероприятия, в резултат на които бил установен извършителя на криминалното деяние – З. Я. (33 г. ) от град Кюстендил. Открит е и ножът, с който била нанесена прободната рана.   

Двамата мъже работили заедно като дървосекачи в района на селото. Оказало се, че повод за намушкването е възникнал спор между тях. Извършителят е криминално проявен, познат на органите на реда с извършени кражби. Задържан е за 24 часа с полицейска заповед.   Образувано е досъдебно производство и работата по случая продължава.

Сподели:

Коментари (0)

Повреден руски танкер от сенчестия флот може да заседне край Ахтопол

Повреден руски танкер от сенчестия флот може да заседне край Ахтопол

Не е ясно по какъв начин плавателният съд е навлязъл в българските териториални води.

Божидар Божанов: Лъжа е, че без редовно правителство еврозоната ще се провали

Божидар Божанов: Лъжа е, че без редовно правителство еврозоната ще се провали

"Всякакви технически аспекти на влизането в еврозоната вече трябва да са изпълнени"

Уран над нормата е открит и във водата на Харманли и две села

Уран над нормата е открит и във водата на Харманли и две села

Лабораторен анализ показал наличие 31,2 μg/l, при максимално допустима стойност 30 μg/l, съобщиха от Общината.