6 Април, 2026

Две жертви и ранена жена при челен удар в прохода Петрохан

Две жертви и ранена жена при челен удар в прохода Петрохан

Тежкият пътен инцидент е станал в района на Бучин проход при разклона за село Искрец

Двама души са загинали на място, а една жена е ранена при катастрофа в прохода Петрохан, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Сигналът за челния удар, който е станал в района на Бучин проход при разклона за село Искрец, е подаден на тел. 112 около 11.55 часа.

На място са изпратени екипи на полицията и Спешна помощ. Сблъсъкът е бил между лек автомобил "Ауди 80", движещ се от София към Берковица и насрещно движещ се лек автомобил "Фолксваген Голф". На място са загинали двама души от аудито, а водачката на фолксвагена е транспортирана в столична болница.

Извършва се оглед. До приключване на процесуално-следствените действия движението в участъка се извършва само в едната лента.

Петима души са загинали в 14 тежки катастрофи в страната през последното денонощие, съобщиха от пресцентъра на МВР. При пътните инциденти са ранени 13 души.

В София са станали две тежки и 27 леки катастрофи, при които е загинал един човек, а друг е пострадал.
Сподели:

Коментари (0)

Критична ситуация: Язовир "Александър Стамболийски" прелива

Критична ситуация: Язовир "Александър Стамболийски" прелива

Засега няма наводнени къщи, ниви и пътища, съобщи областният управител на Велико Търново

Министър Адемов дава старт на кампанията „Приеми ме“

Министър Адемов дава старт на кампанията „Приеми ме“

Националната програма е свързана с популяризиране на приемната грижа, което ще даде възможност за отглеждане на децата в семейна среда, когато е невъзможно те да растат в родните си семейства или при близки

Пролетният базар в Тетевен донесе приятни емоции, много настроение и празничен дух

Пролетният базар в Тетевен донесе приятни емоции, много настроение и празничен дух

Събитието се състоя на пл. „Сава Младенов“ и събра на едно място традиции, творчество и много усмивки