6 Декември, 2025

Джамбазки: Не е много умно да обявяваш война на медиите

Джамбазки: Не е много умно да обявяваш война на медиите

Ангел Джамбазки

Коментарът му е по повод отправения ултиматум на Валери Симеонов за извинение

Не е много умно да се обявява война на медиите, аз бих избрал други изразни средства. Така зам.-председателят на ВМРО и евродепутат Ангел Джамбазки коментира ултиматумът на вицепремиера Валери Симеонов към четири медии в студиото на Би Ти Ви.

Вчера Симеонов даде 24-часов срок на bTV, Нова телевизия, БНТ и БНР да му се извинят, като посочи, че е обект на клеветническа кампания. 

Така е преценил, така е направил, аз бих избрал други изразни средства. Симеонов е водач на партия, която е част от нашата коалиция, така че ситуацията за нас е деликатна и се въздържам от коментар. Но бих избрал други изразни средства и не е много умно да се обявява война на цялата журналистическа група в държавата“, каза Джамбазки.
 
На въпрос дали ще загубят от тази война с медиите Джамбазки отговори: „Тя не е моя лична, аз мога да нося отговорност за моята си организация, за моя си водач. Времето ще покаже какво ще се случи“.

Сподели:

Коментари (0)

Руският кораб край Ахтопол остава блокиран

Руският кораб край Ахтопол остава блокиран

На борда на кораба остава 10-членен екипаж, който е поискал евакуация от българските власти.

Съботният ден ще бъде облачен и дъждовен, остава топло за сезона

Съботният ден ще бъде облачен и дъждовен, остава топло за сезона

Максималните температури ще бъдат между 7° и 12°. Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 42 мин. и залязва в 16 ч. и 53 мин. Продължителност на деня: 9 ч. и 11 мин.

СДВР: Петима от задържаните след протеста на 1 декември са нарушавали закона и преди

СДВР: Петима от задържаните след протеста на 1 декември са нарушавали закона и преди

Столичната дирекция на вътрешните работи предостави уточняваща информация за лицата.