2 Февруари, 2026

Елтън Джон изненада феновете си с шокиращо признание

Елтън Джон изненада феновете си с шокиращо признание

снимка: БГНЕС

Той признава публично, че зрението му е все по-зле, затова не може да се наслади напълно на шоуто, защото му убягват детайлите, които за него са много важни

Легендарният британски музикант Елтън Джон се появи благотворителния гала мюзикъл „Дяволът носи Прада“ в лондонския театър „Доминион“ на 1 декември.

След шоуто музикантът, който е сляп с едното око, се обърна към феновете с признанието, че има проблеми със зрението и вижда все по- зле. По думите на музиканта, известен с хитовете “Rocket Man”, “Your Song”, “Candle in the Wind”, “Tiny Dancer”, той не е успял да се наслади напълно на шоуто, защото не е видял всички детайли, макар, че е слушал всичко много внимателно.

Припомняме, че британският артист ослепя с едното око заради инфекция, която получи във Франция през лятото. Лекарите се борят за възстановяването му, но засега няма положителни промени. Сега Джон не може да създава нова музика и не е сигурен дали ще успее да възстанови зрението си.

Превод: Faktor.bg

Сподели:

Коментари (0)

Арестуваха сина на норвежката принцеса  Мете-Марит за нападение и заплахи

Арестуваха сина на норвежката принцеса Мете-Марит за нападение и заплахи

Става дума за нанасяне на телесни повреди, отправяне на заплахи с нож и нарушаване на ограничителна заповед

Западни издания: Младите жени - топлата връзка между Тръмп и Епстийн

Западни издания: Младите жени - топлата връзка между Тръмп и Епстийн

Някои анализатори предполагат, че набирането на момичета от Русия показва, че Епстийн може да е ръководил класическа операция за "компромат" – примамване на влиятелни бизнесмени, медийни магнати, държавници и политици в сексуални контакти

Режисьорът на филма „Мелания“ фигурира в документите, свързани с Джефри Епстийн

Режисьорът на филма „Мелания“ фигурира в документите, свързани с Джефри Епстийн

Документалният филм „Мелания“, с който отново се свързва името на Брет Ратнър, предизвиква интерес не само заради темата си, но и заради контекста около режисьора