Рашидов да влезе в Комисията по правата на човека
Бойко Борисов да бъде избран за член на Комисията по външна политика - това предвижда проект на решение с вносител Десислава Атанасова, председател на ПГ на ГЕРБ-СДС, предаде Дарик.
Със същия проект се предлага досегашният член на външната комисия Вежди Рашидов (ГЕРБ-СДС) да бъде освободен.
С друг проект на решение се предлага Рашидов да влезе в Комисията по правата на човека, вероизповеданията и жалбите на гражданите.
Още от България
Новият лидер на СДС разцепи мрака: Санкциите срещу руския патриарх създават впечатление, че западният свят води битка срещу РПЦ
Илия Лазаров коментира и твърденията на вътрешния министър Иван Демерджиев за предполагаем съвместен полет на Делян Пеевски и Десислава Атанасова
При сродни души! Депутати от "Възраждане“ са били в Иран на траурното шествие за аятолах Али Хаменей
Ангел Георгиев и Златан Златанов са били единствените европейски политици там, каза пред БНР лидерът на партията Костадин Костадинов.
За председател на СДС беше избран Илия Лазаров
В началото на форума Румен Христов връчи членски книжки на млади хора, пожелали да станат част от синята партия.