22 Юли, 2026

Хамид Хамид: Ще подкрепим кабинет на новите партии, но не безусловно

Хамид Хамид: Ще подкрепим кабинет на новите партии, но не безусловно
Хамид Хамид

За нас е важна програмата, която ще представи едно управляващо мнозинство, заяви депутатът от ДПС

„В политиката непоискана подкрепа по принцип не се дава. Суверенът каза тежката си дума. С гласуването на изборите така подреди политическите партии в парламента, че заяви недвусмислено, че иска промяна и трябва да се сложи край на този модел на управление". Това заяви в студиото на „Здравей, България” депутатът от ДПС Хамид Хамид.

"Нашият прочит на резултатите води до извода, че кабинет на новите партии в НС може да бъде подкрепен. Ние говорим за евентуална подкрепа, тъй като трябва да видим каква програма ще предложи едно управляващо мнозинство. Защото за нас са важни приоритетите и целите, които ще предложи бъдещият кабинет”, подчерта той. 
Сподели:
Предстои мащабна сеч на съхнещите гори у нас

Предстои мащабна сеч на съхнещите гори у нас

Предстои мащабна сеч на гори заради съхнене на дървета

Пеевски: Ако наистина ще се съберат повече приходи, нека НАП да отидат на „Врабча“ 23

Пеевски: Ако наистина ще се съберат повече приходи, нека НАП да отидат на „Врабча“ 23

Що се отнася до правната страна на въпроса - ДПС има действащ договор, по който сме изрядни, нещо повече – инвестирали сме много за реновирането на сградата и затова ще обжалваме решението на МС за отнемане на сградата на ул. „Врабча“ 23 по съответния ред, заяви лидерът на ДПС

Затвориха АМ "Тракия" за втори оглед след тежката катастрофа край Карнобат

Затвориха АМ "Тракия" за втори оглед след тежката катастрофа край Карнобат

Днешният повторен оглед е ключов за разследването - той трябва да даде отговор на въпроса какви са точните причини, довели до трагедията, и дали става въпрос за техническа неизправност

Коментари (0)