Основателят на Telegram, руснакът Павел Дуров, обяви партньорство с xAI - компанията за изкуствен интелект на милиардера
Основателят на Telegram руснакът Павел Дуров обяви партньорство с xAI, компанията за изкуствен интелект на Илон Мъск
Като част от споразумението, потребителите на Telegram ще имат достъп до чатбота Grok за една година, който ще бъде вграден директно в месинджъра и ще бъде достъпен за повече от милиард потребители по целия свят, съобщиха от Униан.
Невронната мрежа ще може да помага на потребителите да пишат съобщения, да съставят кратко резюме на информация от PDF файлове и уебсайтове чрез връзки, да модерират чата и да генерират анимирани стикери и аватари.
Също така, никой няма да попречи да бъде използван Grok като чатбот. За да се осъществи това, трябва да бъде въведена произволна заявка в търсенето.
Превод: Faktor.bg
Още от Клюки
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук
Космически трус на 15 юни: Супер Новолунието в Близнаци преобръща живота на 5 зодии
Тъй като Луната ще се намира в най-близката си точка до Земята, това астрологично явление предлага на хората възможност да отворят съзнанието си за неочаквани обрати
Шведската кралска двойка чества златна сватба
След църковната служба кралската двойка премина по водите на столицата с кралската баржа, а след това се отправи на обиколка с открита каляска, преминавайки край приветстващи ги хора