Заради високата скорост, машината буквално е помляла мантинелите от двете страни на пътя и се е завъртяла в посока, обратна на движението
Тежка катастрофа блокира движението на 118-ия км на магистрала "Тракия" към Бургас. Рано тази сутрин тир се е преобърна, засипвайки платното с тонове картофи.
Заради високата скорост, машината буквално е помляла мантинелите от двете страни на пътя и се е завъртяла в посока, обратна на движението, съобщава Българската национална телевизия. На мястото работят екипи на АПИ и "Пътна полиция".
В момента преминаването в участъка се осъществява изключително бавно само в изпреварващата лента. Образувала се е голяма тапа.
Шофьорите трябва да бъдат внимателни и търпеливи, тъй като операцията по изтеглянето на камиона и разчистването на асфалта ще продължи до ранния следобед.
Още от България
ГЕРБ-СДС с остра критика към дипломацията на Радев
Поводът е критичният тон на ирански представител, свързан с решението на парламента за временно пребиваване на американски цистерни в база "Безмер"
Божидар Божанов: Нашата цел е да издигнем надпартиен кандидат за президент
По неговите думи Андрей Гюров е показал, че не е обвързан политически и е показал поведение на истински държавник
"Демократична България" поиска оставката на вицепремиера Иво Христов
"Управляващите намериха 131 причини да се откажат от реформите“, се казва в оценката на „Демократична България“ за първите месеци на управлението на „Прогресивна България“