18 Март, 2026

Като няма кого да побеждават, в БСП вече се радват на вътрешните си успехи

Като няма кого да побеждават, в БСП вече се радват на вътрешните си успехи

Георги Коритаров

„Гледах конгреса на БСП и през цялото време си казвах, че тези хора може би трябвало да бъдат щастливи, ако се окаже, че това изобщо е последният в историята. Защото те от конгрес на конгрес не просто деградират“. Това каза в предаването си „Свободна зона“ по ТВ Европа Георги Коритаров.  

„Това, което наблюдавах беше срам и позор. Нямаше никаква мисъл, никакъв анализ, а само славословия на прекия избор и победата на Корнелия Нинова. Върнаха ни някъде преди 1956 г., при ранния Червенков и утвърждаване н култа. Като няма кого да побеждават горките в БСП, те вече се радват на вътрешните си победи. В същото време Корнелия Нинова излиза на трибуната и казва: „ние сме единствената алтернатива, ние единствено знаем какво искаме“. Какво знаеш…“, коментира анализаторът.

Сподели:

Коментари (0)

Гюров: Хората с ниски доходи потребяват около 100 евро на месец за гориво

Гюров: Хората с ниски доходи потребяват около 100 евро на месец за гориво

"Тези 20 евро нито са много, нито са малко. Те са точно компенсацията, която ще подпомогне хората без да ги удари по джоба“, подчертава той

Коалицията ПП-ДБ обяви водачите на листите си за вота на 19 април

Коалицията ПП-ДБ обяви водачите на листите си за вота на 19 април

Начело на листата в  района на „лидерската битка“ – столичния 25 МИР, е Бойко Рашков

Денков не разбирал "драмата"  с отпадането на Явор Божанков от листите на ПП-ДБ

Денков не разбирал "драмата" с отпадането на Явор Божанков от листите на ПП-ДБ

Попитан защо Бойко Рашков води листа в София Николай Денков посочи, че 25 МИР е място, където стават тежки сблъсъци