31 Декември, 2025

Кирил Добрев: Гласувах за този, който може да направи БСП победител

Кирил Добрев: Гласувах за този, който може да направи БСП победител

Кирил Добрев

Той призова социалистите да бъдат активни

Кирил Добрев гласува във вътрешните избори на БСП за председател на партията. Той е другият основен кандидат за лидер на левицата, освен Корнелия Нинова. макар в състезанието да участват още Красимир Янков и Валери Жаблянов, показва репортаж на Би Ти Ви. Отказ за участие направи Георги Тодоров.

Гласувах за този, който може да направи БСП отново победител, за силна и единна БСП. Така, че хиляди, милиони да се гордеят с нея. Това каза пред журналисти най-сериозният конкурент на Нинова.

Добрев беше лаконичен, отговаряйки на въпроса колко са точно членовете на партията, които имат право на глас.

Прилича ми малко като в казармата, където получавах заповеди да копая от оградата до обед. В случая, ние гласуваме от сутринта, докато изберем председател. Надявам се всички социалисти да са във форма, добави социалистът.

Добрев сподели също, че се е объркал кой е останал в битката за председателското място и кой се е оттеглил.

Има доста сигнали от сутринта, моят екип ги обобщава. Изпратили сме доста сигнали. Имаме рекордьори, които за 22 минути са гласували 30 души. Това са някакви гении, които за около 40 секунди е попълнил ЕГН-то си и е гласувал, коментира Добрев.

По думите му мобилната секция във Варна трябва да обиколи 419 адреса, според него това е за Рекордите на Гинес. Той пожела успех на колегите си и призова социалистите да бъдат активни.

Сподели:

Коментари (0)

Транспортът в София ще работи в Новогодишната нощ, метровлаковете ще са през 20-30 минути

Транспортът в София ще работи в Новогодишната нощ, метровлаковете ще са през 20-30 минути

Зоните за платено паркиране няма да работят от днес до 4 януари включително.

Георги Лозанов: Военният престъпник Путин за Тръмп е партньор, идва времето на автокрациите

Георги Лозанов: Военният престъпник Путин за Тръмп е партньор, идва времето на автокрациите

"Надявам се, че между демокрацията и автокрацията вратата е въртяща се и нещата могат да се обърнат."

Вместо ЧНГ: Митрофанова отново назидава и говори за "обща история"

Вместо ЧНГ: Митрофанова отново назидава и говори за "обща история"

"Бяхме по-далеч от взаимното разбирателство от всякога, но така и не срещнахме насрещния стремеж да се чуем.“