Кметът на община Плевен Георг Спартански е с коронавирус, това съобщи той на страницата си във Facebook.
"Уважаеми приятели и познати, дойде и моят ред да се изправя срещу изпитанието COVID-19. Направените ми бърз и PCR тестове са положителни. Независимо от предпазните мерки, естеството на работата ми е такова, че не успях да избегна срещата с вируса. Вече се карантинирах, съгласно предписанията на здравните власти, започвам и лечението, което лекарите ми предписват. Вярвам, че "и това ще мине", пожелавам го на всички, които боледуват в момента, а на всички останали - не се разболявайте, пазете се !!! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ !!!", написа кметът на Плевен.
Фактор
"Уважаеми приятели и познати, дойде и моят ред да се изправя срещу изпитанието COVID-19. Направените ми бърз и PCR тестове са положителни. Независимо от предпазните мерки, естеството на работата ми е такова, че не успях да избегна срещата с вируса. Вече се карантинирах, съгласно предписанията на здравните власти, започвам и лечението, което лекарите ми предписват. Вярвам, че "и това ще мине", пожелавам го на всички, които боледуват в момента, а на всички останали - не се разболявайте, пазете се !!! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ !!!", написа кметът на Плевен.
Още от България
Божанов: Да предложиш бюджет, нечуван от времето на Жан Виденов, е да си играеш с огъня
Изглежда Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт, коментира съпредседателят на "Да, България"
Първият протест срещу Радев: Вместо прогнозата за 20, събраха се 3000 протестиращи - Оставка! (видео)
Въпреки жегата и отпускарския сезон първият протестен митинг срещу управлението на "Прогресивна България" се оказа успешен - хората показаха, че не са съгласни с първите действия на новата власт
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка