15 Април, 2026

Кейт Уинслет, Камерън Диас и Джъд Лоу се връщат в продължение на коледната романтична комедия

Кейт Уинслет, Камерън Диас и Джъд Лоу се връщат в продължение на коледната романтична комедия

Продължението на един от любимите ваканционни филми, „Ваканцията“, е в процес на работа и според съобщенията повечето от оригиналния актьорски състав вече са се включили в проекта.

Според вътрешен човек Камерън Диас и Кейт Уинслет са готови за втори кръг от коледната класика.

Оригиналният филм от 2006 г. проследява две млади жени от напълно различен произход, които разменят домовете си по време на празничния сезон. И двете преживяват сериозен културен шок, но в крайна сметка намират любовта, всяка в своя свят.

Изминаха 17 години, откакто за последно видяхме Ирис и Аманда. Феновете ще разберат какво се е случило оттогава.

Вътрешен човек информира „Сън“, че всички от оригиналния актьорски състав (Кейт Уинслет, Камерън Диас, Джъд Лоу и Джак Блек) ще участват в продължението.

„Планът е да започнем снимките през следващата година, предимно във Великобритания и Европа. Всички актьори от оригиналния филм се включиха“, каза източникът пред вестника. „Това е един от най-успешните филми по рода си и все още се радва на милиони фенове по света всяка година – има смисъл да се срещнем отново с тези герои и да разберем какво се е случило с животите им, след като са се събрали. Ще бъде забавно, интересно и романтично – точно това, което всеки иска за Коледа.“ /БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Дмитрий Муратов в Париж: Как се прави независима журналистика в Русия

Дмитрий Муратов в Париж: Как се прави независима журналистика в Русия

Броят на лишените от свобода по политически причини при режима на Путин надхвърля осъдените по времето на Брежнев, изтъква носителят на Нобелова награда за мир

Теди Москов за вярата: Блъсна ме кола и се събудих след 45 дни кома, лекарите кезват „Господ го е спасил, не ние“

Теди Москов за вярата: Блъсна ме кола и се събудих след 45 дни кома, лекарите кезват „Господ го е спасил, не ние“

„Няма творчество, което да не е импровизация… това не е просто импровизация, това е създаване на нова реалност“

Наградиха участниците в общинския етап на конкурса "С очите си видях бедата"

Наградиха участниците в общинския етап на конкурса "С очите си видях бедата"

Целите на конкурса са: да се пресъздадат със средствата на изобразителното изкуство познанията на децата и учениците за бедствията в световен мащаб