Роберт Роснер винаги съм го обичала, той беше голямата ми любов. Беше много фин и интелигентен човек. След това се появи Леонид Гурбешлиев. Никога не съм го обичала, въпреки, че е бащата на Муки, дъщеря ми. Той много ме обичаше, но не и аз. Направи ми номер и ме разведе с един човек, когото много обичах. По-късно Гурбешлиев си намери гадже за да ме накаже, разказа госпожа Стихийно бедствие.
Обичах и Лео Комфорти, като се върна от Израел ме обсипа с подаръци, но забрави Муки и това ме дистанцира от него.
Нейчо Попов беше следващата ми голяма любов и добре, че го намерих. До ден днешен след Нейчо Попов не съм погледнала мъж, аз го обичам и до днеска, разказа Мутафова. Тя призна, че въпреки, че на сцената е комедийна актриса в живота е доста тъжен и мрачен човек.
Сама си създавам неприятностите и не мога да избяган от тях, обясни голямата актриса.
Учила право, но театърът бил мечтата й. Когато решила да кандидатства и да става актриса баща й написал писмо до изпитната комисия да не я приемат, защото винаги твърдял, че тази професия иска пълно отдаване.
Като разбрах, че заради него са ме скъсали го нарекох „подлец”, а той ми обясни, че в тази професия трябва да съм номер едно. Аз мисля, че все пак съм в единиците, разкри душата си Мутафова.
Тя е категорична, че въпреки жълтите писания не е курва и никога в живота не е била курва. Курвенското не ми е в кръвта.
Курварлък е да спиш за пари, а на мен никога не ми се е налагало, винаги съм имала пари, и не ми се е налагало да спя за пари, нито да получавам роли от режисьори. След като умря Нейчо даже пуснаха слух, че ще се женя за Тодор Живков, разказа историите си Стоянка.
Още от Арт Фактор
Премиера: "Моите истории" на Георги Борисов в Софийска градска художествена галерия
Двутомното издание на бележития български творец ще бъде представено от Тони Николов и Румен Леонидов
HBO попари киноманите: Мини сериалът „Пингвин“ приключи…(Видео)
Базиран на комикси на DC, в него няма супергерои - само обикновени смъртни хора с обичайните си скучни планове за живота
Археолози откриха най-старата азбука в древна гробница в Сирия
Писмеността е датирана около 2400 г. пр.н.е., като тя предхожда с около 500 години други известни азбучни писмености.