5 Март, 2026

Лидерът на "Възраждане" Костадинов е в Москва - участва в среща на БРИКС

Лидерът на "Възраждане" Костадинов е в Москва - участва в среща на БРИКС

Костадин Костадинов

Заедно с двама свои съпартийци

Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов участва в Москва в Международен форум на страните от БРИКС

Заедно с Костадинов в срещата в Русия участват Деян Николов - общински съветник и председател на "Възраждане" в София, и Коста Стоянов - народен представител. Международният форум ще се проведе на 27 и 28 август 2024 г. в руската столица.

Според "Възраждане" целите на срещата са "сътрудничество между участниците на ниво междуобщински интеграции, устойчиво развитие и обмен в социалната сфера, екология, транспорт, инфраструктура, информационни технологии, изкуствен интелект, урбанистика, икономическо, инвестиционно, туристическо и културно взаимодействие". /БГНЕС

Сподели:

Коментари (0)

Тръмп: САЩ и Израел са в много силна позиция срещу Иран

Тръмп: САЩ и Израел са в много силна позиция срещу Иран

Тяхното ръководство просто бързо изчезва. Всеки, който изглежда, че иска да бъде лидер, в крайна сметка е мъртъв", каза

ISW: Путин плати  един милион живота на свои граждани за трохи!  Стратегическият провал е очевиден

ISW: Путин плати един милион живота на свои граждани за трохи! Стратегическият провал е очевиден

От миналата есен ВСУ започнаха да изтласкват руснаците с локални контраатаки. През ноември защитниците освободиха Купянск, а миналия месец бяха върнати важни позиции в Запорожска и Днепропетровска области

Киев обвини Унгария и Русия в циничнo манипулиране на въпроса с военнопленниците

Киев обвини Унгария и Русия в циничнo манипулиране на въпроса с военнопленниците

Украйна подчертава, че използването на съдбата на военнопленници като политически инструмент - особено в навечерието на избори - е недопустимо.