24 Ноември, 2024

Любен Дилов-син: На обществото вече му липсва човек като Милен – да опикава всеки ден терена на свободата

Любен Дилов-син: На обществото вече му липсва човек като Милен – да опикава всеки ден терена на свободата

Любен Дилов-син

Запазена марка на Милен Цветков е живото общуване със зрителите, посочи още журналистът

Този изблик на скръб по Милен Цветков  показва някакъв дефицит в обществото. Както казваше Радой Ралин – това показа, че му липсва човек, който всеки ден да опикава терена на свободата. Така журналистът Любен Дилов-син коментира трагедията с колегата му Милен Цветков, с когото са работили заедно в предаването „Ку-Ку“.

Ние с него сме се карали безумно в Ку-ку. И дори си спомням времето на атомното ку-ку. Тогава имаше три възможно сюжета, като Милен беше привърженик на втория  – да лъжем софиянци, че си е дошъл царя. Щеше да е много по-симпатично, ако се беше случило това. Но за жалост влязохме в историята с атомното Ку-ку, сценарият който лично аз силно подкрепях и сега съжалявам, посочи журналистът.

Дилов изтъкна, че Милен Цветков е направил няколко сериозни иновации.

Милен побългари сутрешните блокове, които не са наш патент, като въведе живото общуване със зрителите. Това е неговата запазена марка в ТВ. Неговите клипове от такива диалози се превърнаха в хитове. Той беше провокативен, но не държеше да стане неговото. Това е голямо изкуство, защото повечето водещи искат да се чуе техният глас.  В този смисъл кризата на авторитетите е тема, върху която си струва да се мисли. Те толкова се изтъркаха, че имаме нужда от нови, коментира Любен Дилов-син. 

Сподели:

Премиера: "Моите истории" на Георги Борисов в Софийска градска художествена галерия

Двутомното издание на бележития български творец ще бъде представено от Тони Николов и Румен Леонидов

HBO попари киноманите: Мини сериалът „Пингвин“ приключи…(Видео)

Базиран на комикси на DC, в него няма супергерои - само обикновени смъртни хора с обичайните си скучни планове за живота

Археолози откриха най-старата азбука в древна гробница в Сирия

Писмеността е датирана около 2400 г. пр.н.е., като тя предхожда с около 500 години други известни азбучни писмености.