5 Декември, 2025

Мафиотската битка между клановете на путинската олигархия ще предизвика гражданска война, която режимът ще загуби

Мафиотската битка между клановете на путинската олигархия ще предизвика гражданска война, която режимът ще загуби

Момчил Дойчев

19-и август за руския президент наближава

Момчил Дойчев

Според мене наблюдаваме терминалния етап на разпада на Евразийската империя. В историята тя е носела много различни имена - Златна орда, Московско царство, Росийска империя, СССР, Росийска федерация. Но това, което се прогнозираше и се случи след разпада на СССР, предстои да се повтори в много по-разрушители размери.

Разпадът на путинската азиатска неототалитарна сатрапия е неминуем. След като Путин има неблагоразумието да започне необявена война против цивилизования свят и световната демокрация крахът на неговия режим вече започва. Военното поражение може да не е толкова близко, войната в Украйна може да се затегне с години, но режимът може да издържи на това напрежение още от три до максимум пет години. Разпадът ще започне с нов етап на междуетническите сблъсъци, отделянето на Чечения, Дагестан и Северен Кавказ, последвано от Татарстан и огромни райони в Сибир. Мафиотската битка между клановете на путинската олигархия неминуемо ще предизвика гражданска война, в която режимът неминуемо ще загуби. Достатъчно е един дори относително слаб повод от протест, смазан с варварски средства и руският нагон за разрушителна революция ще възкръсне, както се случи след комунистическо-кагебесния пуч през август 1991 г.

19-и август за Путин наближава. Затова и беснеят интернационалните негодници!

Сподели:

Коментари (0)

Росен Желязков: При успешен вот на недоверие премиерът подава оставката на кабинета

Росен Желязков: При успешен вот на недоверие премиерът подава оставката на кабинета

Депутати от опозицията се опитаха да аргументират искането за оставката на министър-председателя

Кметът на Враца: Протестът на "умните" и "грамотните" вАзрожденци разплака децата ми

Кметът на Враца: Протестът на "умните" и "грамотните" вАзрожденци разплака децата ми

Калин Каменов обеща да подаде сигнал в прокуратурата и да заведе дело за издевателствата над семейството му

ГЕРБ: Входираме в парламента искане за закриване на комисията "Сорос"

ГЕРБ: Входираме в парламента искане за закриване на комисията "Сорос"

"Ако има вот на недоверие, ще има един ден за дебати, после за гласуване, така процедурата по бюджета ще бъде отпратена чак към Коледа и Нова година", заяви лидерът на партията Бойко Борисов