2 Август, 2026

Майката на Северин проговори: Каза ми, че бил много пиян и надрусан...плака пред мен

Майката на Северин проговори: Каза ми, че бил много пиян и надрусан...плака пред мен
снимка: Нова ТВ

Искам да бъде съден в Германия, ако се върне тук - ще го убият

Надежда Красимирова - майката на Северин, който е обвинен за убийството на журналистката Виктория Маринова, проговори за случая пред Нова ТВ.

Жената сама е пожелала да разкаже какво знае за зверството и да помоли синът й да бъде съден в Германия, защото се притеснява, че в България ще го убият. 

Надежда признава, че синът й е разказал за убийството. Северин й обяснил, че е бил много пиян и надрусан.

"На мен ми каза, че е бил пиян. Някакъв наркотик взел, най-лошото пил - 4-5 бири и уиски. Той на пияна глава и мъртво надрусана глава го е направил. Той ми казва, че нищо не помни. Като дошъл малко на себе си започнал да си спомня, че убил момичето. Плака. Той не е такъв. Хич не ми идва на акъла, че той ще убие човек. Не е такъв човек", заяви Надежда.

"Искам да помоля само да бъде съден в Германия и да лежи в затвор тук. Колкото ще да е, дори и 20 години. Ако се върне в България, ще го убият", каза майката.

Тя има още 7 деца. Признава обаче, че Северин има умствена изостаналост. Преди му е давала хапчета, но откакто е заживяла в Германия е спряла да се занимава с това, защото е нямало как да следи дали ги приема.
Сподели:
Майор Олексий Хетман: Искат да предадат полските  МиГ-29 на Русия чрез България

Майор Олексий Хетман: Искат да предадат полските МиГ-29 на Русия чрез България

„Знаем, че настоящото ръководство на България си сътрудничи активно с Руската федерация", казва ветеранът от руско-украинската война

Най-сериозно увеличение в България е отчетено при дизеловото гориво

Най-сериозно увеличение в България е отчетено при дизеловото гориво

Метанът също е поскъпнал. Средната му цена се е повишила с 0,02 евро за килограм, или с 1,6 на сто - от 1,25 евро на 1,27 евро за килограм, сочат данните на платформата.

Владимир Малинов е отстранен от поста изпълнителен директор на "Булгартрансгаз“

Владимир Малинов е отстранен от поста изпълнителен директор на "Булгартрансгаз“

Мястото ще бъде заето от  Кирил Равначки, който бе начело на държавния газов оператор, докато Малинов беше министър. Сменени са и други членове на Управителния съвет.

Коментари (0)