5 Февруари, 2026

Мъж намушка бургазлия след скандал за жена

Мъж намушка бургазлия след скандал за жена

Пострадалият е бил прободен в стомаха

37-годишен мъж е задържан в Бургас за това, че след скандал е намушкал в коремната област друг. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Бургас. Около 19.55 часа вчера в Пето Районно управление - Бургас е получено съобщение за инцидент в апартамент, разположен в бл. 18 в комплекс "Зорница", при който в коремната област е намушкан 37-годишен бургазлия. Установено е, че извършител на деянието е 37-годишен криминално проявен мъж от Разград, настоящ приятел на 26-годишна бургазлийка (бивша приятелка на бургазлията). Свадата е станала след скандал между двамата мъже.

Потърпевшият е откаран в УМБАЛ – Бургас, където е опериран и настанен за лечение, без опасност за живота. Разградчанинът е задържан за 24 часа. Повдигнато му е обвинение за нанасяне на средна телесна повреда. Работата по цялостното документиране на престъпната дейност на 37-годишния мъж продължава от служители на Пето Районно управление – Бургас.
Сподели:

Коментари (0)

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Дипломатическите и военни провокации, демонстрирани тази седмица, предвещават предстоящи напрегнати преговори - Техеран е решен да обърне нещата и да окаже натиск върху САЩ, докато Тръмп трупа сили в региона в опит да накара Иран да преговаря по неговите условия, пише Wall Street Journal

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай" в паркинга на "Джеймс Баучер" и "Стадион Васил Левски"