27 Август, 2026

Михаела Филева ли е последната тръпка на Гришо?

Михаела Филева ли е последната тръпка на Гришо?
Михаела Филева, снимка: edna

Дългокраката певица и първата ни тенис ракета се срещат от около два месеца, а няколко подробности от снимките им в социалните мрежи ги издадоха

Михаела Филева е новата любовна тръпка на Григор Димитров, твърди сайтът Sportal.bg. Първата ни ракета не играе тенис след Откритото първенство на Австралия и пропусна два турнира заради контузия в рамото, но за сметка на това около личния му живот почти всеки ден излизат пикантни вести.

Първо, според британски таблоиди Гришо и Никол Шерцингер са скъсали. В началото се твърдеше, че си "дали почивка". После Димитров бе свързан със стара своя тръпка - чаровната френска тенисистка Ализе Лим. Двамата публикуваха в социалните мрежи снимки от един и същи зимен курорт, което събуди подозрения. Най-добрият ни тенисист е имал отношения с Лим в миналото.

Сега обаче излиза предположение за връзка с Михаела Филева. Към момента никой от замесените в тези спекулации не е коментирал официално. 

Дългокраката певица и Гришо се срещат от около два месеца, а няколко подробности от снимките им в социалните мрежи ги издадоха, пише още Sportal. В интерес на истината обща снимка нямат още, нито пък някакви белези като отбелязвания и т.н.

В края на миналата година бившият № 3 в света разпространи видео от тренировка във фитнес зала, от което пролича, че слуша песен на хубавицата - "Цяла нощ". "Най-доброто от България - Михаела Филева", написа Гришо тогава. Твърди се, че двамата са се виждали наскоро на родна земя - тенисистът изкара повече от седмица тук - беше си в Хасково, на Рилския манастир и т.н.

Преди да окупира сърцето на Димитров, Михаела изживя връзка с рап певеца Павел от дуета "Павел & Венци Венц". Двойката се разделя и събира на няколко пъти, но в крайна сметка не успя да съхрани връзката си. Гришо пък се радваше на любовта си с певицата Никол Шерцингер. Той изкара повече от три години с 40-годишната секси брюнетка след романса с Мария Шарапова. 
Сподели:
Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания

Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания

Къде точно във Великобритания ще се установят, засега се пази в тайна. Знае се само със сигурност, че имотът няма да е собственост на кралския двор

Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове

Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове

В крайна сметка решил да запише видео, в което заявява, че се тревожи за безопасността на своите фенове и затова ще спазва „всички правила“ и ще излезе на сцената след края на тревогата.

Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия

Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия

През 2025 г. той многократно публикува послания, в които се обявява за нацист и възхвалява Адолф Хитлер

Коментари (0)