18 Юни, 2026

Министър Маринов: Още докато бях гл.секретар Борисов ми е казал, че няма чадър над никого

Министър Маринов: Още докато бях гл.секретар Борисов ми е казал, че няма чадър над никого
Младен Маринов

В МВР сам човек не може да свърши сам работа, нужен е добър екип, посочи още МВР шефът

Да управляваш МВР е отговорна и не лека работа, но имам добър екип. Оценка дава обществото, но разбирам, че сме си свършили работата и когато колегите са удовлетворени. Това каза вътрешният министър Младен Маринов по Канал 3.

Твърдя, че в МВР имаме добър екип и резултатите са заради екипна работа. В МВР сам човек не може да си свърши работата. По отношение на зам.-министър Ципов - това, което се разви не беше по негово желание и сега е негов изборът къде ще реши да продължи да работи.

Ежедневно водим разговори с него и виждам, че му е много трудно да направи избор. Работата му в МВР е изключително важна, но е важно и там където се гласуват законите, каза Маринов.

В работата съм водил разговори по определени въпроси и съм ползвал съвети. За да решиш някакъв по-сериозен проблем е важно да изслушаш всички гледни точки дори и от бивши министри и няма нищо лошо в това.

Още докато бях главен секретар, премиерът Борисов заяви, че няма чадър над никого, заяви вътрешният министър.

По конкретни случаи премиерът не иска конкретна информация докато не си свършим работата, подчерта още министър Маринов.
Сподели:
ДПС внесе законопроекти за реабилитация на жертвите на „възродителния процес“

ДПС внесе законопроекти за реабилитация на жертвите на „възродителния процес“

В пакета влизат законопроекти за промени в Закона за гражданската регистрация, Закона за политическа и гражданска реабилитация на репресирани лица и Изборния кодекс

В най-бедната страна в ЕС възнаграждението на депутат може да достигне 10 000 евро

В най-бедната страна в ЕС възнаграждението на депутат може да достигне 10 000 евро

Според проф. Михаил Константинов депутатските заплати надвишават значително обявеното средно основно възнаграждение

Мартин Димитров: Всички заплати в бюджетния сектор трябва да станат публични

Мартин Димитров: Всички заплати в бюджетния сектор трябва да станат публични

Никой не ни е дал конкретен разчет как са изчислени тези 3,8 милиарда евро дълг, трябва да се приеме план за реформи и бюджет с дефицит 3%, заяви депутатът от ДБ

Коментари (0)