16 Юли, 2026

МВР спира временно проверките и плащанията на глоби онлайн

МВР спира временно проверките и плащанията на глоби онлайн

Ограничението е днес, от 17:30 до 21:20 ч заради профилактика

Днес от 17:30 до 21:30 часа е предвидено извършването на профилактика на Автоматизираната информационна система "Административно наказателна дейност" – МВР, както и на електронния портал на МВР (СППТЕУ). 

През посочения период няма да бъде възможно да се правят справки за наложени наказания на водачи на автомобили, както и да се извършват онлайн плащания.

Възможни са леки колебания и след 21:00 часа. Министерството на вътрешните работи поднася предварителни извинения на гражданите за причиненото неудобство.
Сподели:
България е сред трите страни в ЕС  с най-кратка очаквана продължителност на трудовия живот

България е сред трите страни в ЕС с най-кратка очаквана продължителност на трудовия живот

Очакваната продължителност на трудовия живот в ЕС достига рекордните 37,5 години през 2025 г., показват данни на Евростат. България остава сред страните с най-кратък трудов живот – едва 34,6 години, докато Нидерландия е европейският лидер с 44 години.

САЩ с международна инициатива за световна борба с крайнолевия тероризъм

САЩ с международна инициатива за световна борба с крайнолевия тероризъм

Очаква се днес над 60 делегации от Европа до Азия да присъстват на събитието, озаглавено "Възраждане на политическия тероризъм" и председателствано от американския държавен секретар Марко Рубио

Тържество в Слънчевата зала на НИМ отбелязва 189 години от рождението на Васил Левски

Тържество в Слънчевата зала на НИМ отбелязва 189 години от рождението на Васил Левски

Инициативата е посветена на живота, делото и духовното наследство на Васил Левски и има за цел да отдаде почит към неговата личност чрез среща между науката, културата и обществената памет

Коментари (0)