Глоба отнесли 30 участници в забавата
Нелегалните партита продължават с пълна сила. Здравни инспектори и полицията глобиха 7 заведения в столицата през изминалата нощ, съобщиха Би Ти Ви и БНР.
Празнуващи дори са се барикаридали в заведение в столичния квартал "Бояна" при пристигането на проверяващите. Други са избягали през странични входове. Глобени са 30 посетители.
Проверки на полицията и столичната здравна инспекция имаше и в петък и събота. Освен на незаконно работещи заведения, съставени са актове за нарушение на противоепидемичните мерки на две търговски вериги. Съставен е акт и на кмета на Район „Кремиковци“ за организиране и провеждане на празника Джамал - за струпване на хора, неспазване на дистанция и неносене на маски.
Фактор
Празнуващи дори са се барикаридали в заведение в столичния квартал "Бояна" при пристигането на проверяващите. Други са избягали през странични входове. Глобени са 30 посетители.
Проверки на полицията и столичната здравна инспекция имаше и в петък и събота. Освен на незаконно работещи заведения, съставени са актове за нарушение на противоепидемичните мерки на две търговски вериги. Съставен е акт и на кмета на Район „Кремиковци“ за организиране и провеждане на празника Джамал - за струпване на хора, неспазване на дистанция и неносене на маски.
Още от Улицата
Шофьор с 500 грама фентанил залови полицията в Пловдив
В контекста на черния пазар това количество представлява изключително сериозен обем поради високата токсичност и силата на действие на този вид опиати.
Порязаха с 5 милиона евро парите за вероизповеданията
Стъпките в тази посока се предприемат заради огромния дефицит, който управляващите се опитват да намалят с мерки, които нямат нищо общо с реформи
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!