С населението открито се отнасят като с враг, като с военнопленници, в стилистиката на концлагера
Владимир Путин взриви реактора на полицейската злоба и кървав ОМОНизъм. Руснаците ще разберат това със закъснение, както беше с Чернобил. Сега аварията е много по-страшна. Ние знаем , че половината страна още е под хипнозата на телевизора, в който я лъжат наследниците на онези, които лъжеха за Чернобил. Сега лъжат и за новата катастрофа, заяви той.
"Легионите на ОМОН пребиват туземците и се връщат обратно. ... Властта вече не се свени за покаже истинското си лице, тя окончателно свали маската. Цензурата вече наподобява Инквизицията.... Путин с патологично настървение доказва КОЙ е главният, Кой е Стопанина", категоричен е журналистът.
"Вече никой не лицемерничи. С населението открито се отнасят като с враг, като с военнопленници, в стилистиката на концлагера. Разиграва се черната комедия "Фараонът и враговете му". Фараонът е обиден на робите си, че не хулят Навални по пътя към затвора..."
Още от Свят
Край на примирието: САЩ и Иран влязоха в открита военна спирала
САЩ удариха ирански военни обекти, Техеран върна с атаки срещу американски позиции, след като Иран атакува 4 щурмови дрона кораби, минаващи през Ормузкия проток“
Сърдит Тръмп лъсна на новите американски паспорти
„Новият паспорт на САЩ, на който пише: ‚Добре дошли, но се дръжте прилично!‘“, заяви Тръмп в публикация в платформата си Truth Social, в която е показан макетът на документа
Вторичен трус с магнитуд 4,7 отново разтърси Венецуела
Според най-новата прогноза на USGS има 8% (1 на 12) вероятност през следващата седмица да се случи вторичен трус с магнитуд над 6,0.