15 Януари, 2026

Нина Добрев: Аз съм канадка

Нина Добрев: Аз съм канадка

Нина Добрев

Актрисата говори перфектно български и няма проблем да живее и в двете държави

Актрисата с български корени Нина Добрев обяви, че смята себе си не за българка, а за канадка.  Красавицата, която изгря в „Дневниците на вампира” има канадско гражданство и определено чувства по-голяма принадлежност към втората си родина, а не към страната, в която се е родила, научи HotArena.

Нина се подложи на детектор на лъжата заедно с артиста Люк Брейди по предложение на списание „Венити Феър”. Един от въпросите беше дали Нина се счита за канадка. А отговорът й беше положителен, пише в.  „България днес”.

Актрисата е родена в София, но едва на 2 години заминава за Америка с родителите си. Тя прекарва по-голямата част от живота си там, въпреки че в последно време редовно идва и до България, за да види роднините си.

Още повече, че говори перфектно български и няма проблем да живее и в двете държави.
Сподели:

Коментари (0)

"ЕЛЕНИТЕ" – една история за любовта и поредното изгубено време

"ЕЛЕНИТЕ" – една история за любовта и поредното изгубено време

Проф. Светлозар Игов отказва да бъде хроникьор на събитията и вместо това предлага археология на чувствата – един билдунгс-роман за изграждането на чувствителността, за паметта, меланхолията и платоническата любов

Изгубеният филм, който постави началото - 111 години българско кино

Изгубеният филм, който постави началото - 111 години българско кино

На днешния ден се състои първата публична прожекция на филма „Българан е галант“ на Васил Гендов, който обаче не е съхранен

Връчиха „Златния глобус“ за най-добър актьор на Тимоти Шаламе

Връчиха „Златния глобус“ за най-добър актьор на Тимоти Шаламе

30-годишният Шаламе продължи стремежа си към величие - и към „Оскар“ - като надмина звезди като Леонардо ди Каприо и Джордж Клуни в категорията за най-добър актьор в мюзикъл или комедия