10 Юли, 2026

Борисов: Беше ни приятно да побеждаваме с машини, но ЦИК взе правилно решение

Борисов: Беше ни приятно да побеждаваме с машини, но ЦИК взе правилно решение
Бойко Борисов, снимка: ГЕРБ


Гласувах да продължи да се управлява София добре, да правим детски градини, училища, паркове, фонтани, алеи. След 3 г. не можа да стане, надявам се новият кмет да започне да строи от Люлин до „Цар Борис“, детската болница, която спряха да строят. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, който упражни правото си на глас, цитиран от БГНЕС.

Мисля, че това което стана в последните дни не е добре, на нас ни беше най-приятно да побеждаваме с машини, само че се получиха укорими неща и бих визуализирал, за да ме разберете. Имате парола на телефона и компютъра, как бихте се почувствали ако някой иска да ви копира паролата. Ето това направиха в последните дни, без да има право след издадена заповед, че не може да се снима, той отива и снима с телефона, това освен да буди недоверие у хората, не съм този, който да ги окачествява като дали е само укоримо или е намеса, добави Борисов.

Смятам, че решението на ЦИК беше правилно, виждате, че става бързо и гласуването с хартия, подчерта Борисов.

Като са само принтери машините защо са им кодове и защо ходят посред нощ да ги снимат. Защо в 22.30 вечерта дават пресконференция, че чак тогава са сертифицирани тези принтери, много са им леки тезите, съжалявам, че не можаха да се справят с провеждането на избори така, както законът казваше, отбеляза Борисов. Очаквайте подробности.
Сподели:
България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

Преди началото на летния сезон вече 3 милиона души са преминали през границата

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"

Коментари (0)