30 Април, 2026

Доц. Момчил Дойчев: „Камчия” да стане част от Координационния център на НАТО във Варна

Доц. Момчил Дойчев: „Камчия” да стане част от Координационния център на НАТО във Варна

В навечерието на Коледа стана ясно, че Русия обмисля поредния си хибриден план: курортният комплекс "Камчия", разположен на 25 км. южно от Варна, да стане "основна чуждестранна културно-хуманитарна площадка за прокарване на руските интереси в Европа". Политологът доц. Момчил Дойчев, който е и съпредседател на Атлантическия съвет на Бългрия контрира руските амбиции с идея:
„Борисов и Ангелкова! Вместо да предадете ОЗК "Камчия" в руски ръце за да водят хибридна война против България, да свалят ГЕРБ от власт и го заменят с правителство на руския агент Малинов или с някой друг още по-прикрит руски шпионин, имате пълно основание да го национализирате и свържете с бъдещия Координационния център на НАТО във Варна, за да отразява хибридната агресия на Русия против България. Ще имате пълно одобрение на тези действия от целия български народ, за който са ви излъгали, че поставя руските интереси над българските!”
Сподели:

Коментари (0)

Промени в движението по пътищата по време на колоездачното състезание Giro d’Italia

Промени в движението по пътищата по време на колоездачното състезание Giro d’Italia

От 8 до 10 май, във връзка с провеждане на колоездачната обиколка Giro d`Italia – Bulgaria Grande Partenza, поетапно ще бъде ограничавано движението в отделни участъци от републиканските пътища

ПГ на ГЕРБ-СДС внесе законопроект за изменение и допълнение на Закона за държавния дълг

ПГ на ГЕРБ-СДС внесе законопроект за изменение и допълнение на Закона за държавния дълг

Основният акцент в предложените промени е създаването на регламентиран механизъм за издаване на държавни ценни книжа (ДЦК), насочени пряко към физически лица, без необходимост от посредници, казват вносителите.

Демерджиев: Пеевски и Борисов нямат нужда от охрана

Демерджиев: Пеевски и Борисов нямат нужда от охрана

"Възраждане" са внесли законопроект да се преустанови практиката за предоставяне на охрана на народни представители