Гласувах за града, който обичам. Това заяви в ефира на Нова ТВ Йорданка Фандъкова, кандидат за кмет на София на ГЕРБ.
Тя подчерта, че все още София има нужда от много, много работа. Но за нея много важно е да не подлагат на риск големите проекти, които да бъдат финализирани, а не да станат обект на експерименти и дилетантски решения.
Още от България
В област Монтана стартира жътвата, очакванията са добри заради дъждовете
Председателят на Съюза на зърнопроизводителите от областта Николай Синигерски заяви, че дъждовете са дошли в подходящия момент за пролетните култури – царевица и слънчоглед, които в момента имат най-голяма нужда от влага
Страхът от Комисията по досиетата или опит да бъдат заличени и пратени в забрава последните автентични демократи
В този контекст е много трудно днес „Продължаваме промяната“ сериозно да се противопоставят на решението на Радев, докато ДПС притежават политическата легитимност да сторят това
Вътрешният министър отказва да уволни всички пенсионери в МВР, имало причини
Въпреки скандалните данни на Веселин Вучков колко са служителите в системата, които получават и заплата и пенсия, МВР-шефът смята, че сред тях има незаменими